Detaje mbi dhomën

Dhomë e pajisur me ajër të kondicionuar, tavolinë, frigorifer dhe TV. Dhomat janë të pajisura me pamje nga deti, ballkon dhe kopësht. Gjithashtu përmban dhe tualet privat.

Persona

2

Krevat

1 krevat dopio

Sipërfaqja

16 m²

Shërbime

Hoteli ofron një gamë të gjërë shërbimesh të cilat ju ofrojnë qëndrim komod dhe relaksues. Qëllimi ynë është kënaqësia juaj!